OSSAMED| Odchudzamy w Łodzi, Warszawie, Poznaniu i Bydgoszczy.
Kim jesteśmy
Lek. med.
Mieczysław Miodek
Absolwent Akademii Medycznej w Łodzi.
Specjalizuje się w chirurgii, na codzień pracuje w Samodzielnym
Publicznym Uniwersyteckim Szpitalu Klinicznym nr 4 im. Marii Konopnickiej
Uniwersytetu Medycznego w Łodzi oraz w Centrum Medycznym Szpitala Świętej Rodziny
Chociaż specjalizuję się w chirgurgii dziecięcej, jako pasjonat sportowy i karateka, zajmuję się także medycyną sportową, w zakresie orzecznictwa sportowo-lekarskiego, oraz dermatoskopią, czyli diagnostyką zmian barwnikowych, znamion. W ciągu swojej praktyki rozwinąłem także pasję i umiejetności w dziedzinie chirurgii estetycznej. W ramach tej ostatniej wykonuję zabiegi z użyciem kwasu hialuronowego oraz botoksu.

Botoks
Toksyna botulinowa, czyli botoks, to oczyszczone białko, które jest w niewielkich ilościach wprowadzam za pomocą iniekcji do mięśnia, co powoduje proces jego relaksacji. Dzięki zabiegowi zmarszczki wygładzają się oraz twarz uzyskuje pogodny i wypoczęty wygląd. Zabieg, bardzo krótki i prawie bezbolesny, polega na podaniu kilku injekcji z rozcieńczonej toksyny botulinowej w niektóre obszary twarzy. Zastrzyki wykonywanuję bardzo cienką igłą. Pierwsze pozytywne efekty bardziej zrelaksowanego wyglądu można zauważyć po 5-10 dniach. Działanie toksyny botulinowej utrzymuje się ok.4-6 miesięcy, chociaż z każdą kolejną kuracją czas ten wydłuża się.

Kwas hialuronowy
Kwas hialuronowy jest jednym z najwazniejszych składników naszej skóry. Stanowi barierę chroniącą przed bakteriami oraz łączy ze sobą włókna kolagenowe i elastynowe w skórze właściwej, ma również bardzo silne właściwości wiązania wody w skórze. Stosowany jest w kosmetykach jako jeden z najbardziej wartościowych składników nawilżających, stosowany jako skuteczny czynnik odmładzający. Podawaję go w zastrzykach podskórnych w celu ujędrnienia i nawilżenia skóry, wypełnienia bruzd wokół ust i zmarszczek. Używam go też do modelownia zmieniających się z wiekiem rysów twarzy - kształtu policzków czy konturów ust. Długość działania kwasu hialuronowego zależy od stopnia i rodzaju jego stabilizacji, techniki podania, indywidualnej dla każdego pacjenta aktywności enzymu rozkładającego kwas hialuronowy, który naturalnie występuje w organiźmie - hialuronidazy, stylu życia pacjenta. Można jednak powiedzieć, że średnio efekt po wstrzyknięciu kwasu hialuronowego utrzymuje się od 6 do 12 miesięcy.

Partnerzy:

Svenska Vitaminer Sp. z o.o.

ul. Portowców 19
80-516 GDAŃSK
Telefon/Fax: (58) 341 85 84
e-mail: sklep@svenskavitaminer.pl
Gabinet Psychologiczno-Psychoterapeutyczny
mgr Sylwia Woronowicz
ul. Jana Nowaka – Jeziorańskiego 9/31

tel.kom. 790 563 539
www.sylwia-woronowicz.pl
Centrum NOWA EUROPA

Łódź, Al. Kościuszki 106/116
Tel.:+48 42 256 87 87; +48 42 689 94 40
Fax:+48 42 256 88 55
Tel. kom.:+48 600 030 310
Rejestracja:+48 42 256 87 87
e-mail: biuro@nowa-europa.pl
Gabinet Psychologiczny
mgr Ludmiła Kulikowska - Kubiak
specjalista psycholog kliniczny psychoterapeuta

Al. Kościuszki 74/78
tel.kom. 509 105 001
www.psycholog.pol.pl