OSSAMED| Odchudzamy w Łodzi, Warszawie, Poznaniu i Bydgoszczy.

I życie staje się lżejsze

To był szczególny dzień w życiu moim i mojej córki. Dzień, który dał początek do zmiany naszego trybu życia, sposobu myślenia i wyglądu.

Początek września, a dokładnie 5 września 2010 roku, podjęliśmy decyzję, odchudzamy się, ale mądrze – pod troskliwym i fachowym okiem lekarza dietetyka.

Zaczęło się nowe życie: prawidłowe odżywianie, picie ziół, systematyczne spożywanie posiłków i leków wspomagających odchudzanie, czyli takich, które pobudzają przemianę materii.

Dzisiaj jesteśmy lżejsze (razem) o 47 kilogramów. Zniknęły fałdy tłuszczu, wyszczuplały nogi i ręce, sylwetki wyzgrabniały, buzie – już bez drugich podbródków – wyładniały. Jesteśmy nie tylko szczęśliwe, bo chce nam się żyć, bo z przyjemnością na siebie patrzymy, ale także dlatego, że nabrałyśmy pewności siebie i co najcenniejsze, że mamy wiarę, że jeśli naprawdę chce się założyć swoją wymarzoną sukienkę, a nie można, bo tusza nie pozwala – to ten cel można osiągnąć, przy odrobinie silnej woli i pomocy lekarza.

Leczenie otyłości pod kontrolą lekarza daje nam gwarancję, że nasz organizm nie ostanie osłabiony przez odchudzanie, że będzie prawidłowo funkcjonował, że nie nabawimy się innych chorób. Systematyczne badania: poziomu wody w organizmie, właściwego funkcjonowania przemiany materii, wagi, ciśnienia, pracy serca i morfologii krwi jest konieczne, ze względu na to, że ludzie tyją z różnych powodów. Otyłość jest chorobą, której podłoże jest inne u każdego człowieka. Ja zaczęłam tyć, kiedy zaczęłam chorować na serce i nadciśnienie. Brałam dużo leków wspomagających układ krążenia, miałam dokonane dwie ablacje przedsionków serca. Do tego należy dodać wiek – 61 lat. Dzisiaj czuję się świetnie i lżejsza o 23 kg, mogę już założyć swoją ulubioną czerwoną sukienkę – rozmiar 42. Moja córka, która przez wiele miesięcy brała bardzo silne antybiotyki, na dodatek wykończona nerwowo, brała leki antydepresyjne i uspakajające, co spowodowało, że bardzo przytyła. Po dziewięciu miesiącach ma – 24 kg mniej. Dzisiaj jest to śliczna dziewczyna.

Jestem przekonana, że odchudzanie jest konieczne. Warto to zrobić dla siebie, dla naszego zdrowia, po to, by być sprawniejszym i co tu dużo mówić – wglądać estetycznie i interesująco.

Żadne diety cud nie zapewnią nam skutecznego i bezpiecznego dla naszego zdrowia odchudzania, natomiast kontrolowane odchudzanie pod okiem doświadczonych lekarzy daje nam gwarancję, że staniemy się lżejsze, ładniejsze i zdrowsze.

A ten nasz szczęśliwy dzień! To dzień wizyty w Gabinecie Leczenia Otyłości "BossaMed".

Katarzyna i Ewa B. z Łodzi